BMSHQIP D.S.

961 Postime 0 KOMENTE

Artikujt e fundit

DE JONG SUPER INTERVIST PAS NDESHJES !

Barcelona arriti mjafte mire qe t'a kaloj sfiden e rradhes dhe njeren nder sfidat me te veshtira deri tani ne kete sezon. Valencia asnjehere nuk...