Botërori 2018

Ballina Botërori 2018

ZYRTARE: FORMACIONI I ANGLISE VS SUEDI. [16:00]

Kombetarja e Anglise me fillim nga ora 16:00 do te perballet me Suedine, nje kundershtar mjaft i papershtatshem. Anglia vie pas fitores kunder Kolumbise me...

FORMACIONET ZYRTARE: France vs Uruguaji. [16:00]

Sot, me fillim nga ora 16:00, fillon cerek-finalja e pare ne Kupen e Botes 2018 qe po mbahet ne Rusi. Kete cerek-finale e hap super...

DEKLARATE: Lukaku mbron Neymar’in para ndeshjes se sotme!

Sulmuesi i Belgjikes, Romelu Lukaku para ndeshjes se sotme te tyre kunder Brazil’it, i ka dale ne ndihme sulmuesit Brazilian, Neymar. Neymar, koheve te fundit...

Kritika te ashpera te Deschamps, trajneri i Frances, mbi Ousmane Dembele’n!...

Didier Deschamps, trajneri i Frances, ka befasuar ne nje interviste qe ka dhene per gazeten gjermane “SportBild” me disa qendrime mbi Ousmane Dembele’n. Saktesisht, ai...

STATISTIKE INTERESANTE: Minutat qe Neymar ka qendruar i shtrire ne tok...

Neymar eshte ne qender te vemendjes ne Kupen e Botes ne Rusi 2018 dhe jo vetem per golat dhe performancat e mira per Brazil’in,...

Luis Suarez hap nje “lufte” me Griezmann ne konference per shtyp!

Luis Suarez ne nje konference per shtyp ka filluar nje debat per fjalet qe Griezmann i tha per Uruguajin para disa ditesh. Griezmann ne konference...

Granit Xhaka flet per “provokimet” e Suedise para ndeshjes se sotme....

Mesfushori shqiptar i Arsenalit dhe Zvicres, Granit Xhaka ka folur ne konference per shtyp para ndeshjes se Zvicres kunder Suedise per 1/16 e Kupes...

ZYRTARE: Andres Iniesta pensionohet nga Kombetarja e Spanjes.

Iniesta nuk do te vesh fanelen e Spanjes me ne jeten e tij. Ai e konfirmoi kete mbreme pas eleminimit te Spanjes kunder Rusise. Ai...

HISTORI: Kylian Mbappe barazon rekordin e madh te Pele’s.

Kylian Mbappe padyshim qe ishte ylli i ndeshjes France 4-3 Argjentine, duke shenuar 2 gola dhe duke nxjerru nje penalty per kombetaren e tij. Ishte...

Vellau i Griezmann, Theo, ben shaka me eleminimin e Messi’t. [FOTO]

Nje gjest shume i turpshem erdhi nga vellau i Antoine Griezmann, Theo Griezmann. Ai ka shfrytezuar rrjetin social Twitter per te bere shaka me humbjen...
Close
error: Ndalohet kopjimi i artikujve!