Ballina Formacioni Zyrtar FORMACIONI ZYRTAR I BARCA’S KUNDER CHELSEA’S! ]

FORMACIONI ZYRTAR I BARCA’S KUNDER CHELSEA’S! [GRAFIK]]

SHPËRNDAJE

FC Barcelona me fillim nga ora 12:30 do te zhvilloj ndeshjen e pare parasezonale kunder Chelsea’s ne Japoni.

Eshte miqesore dhe ju duket te gjitheve e parendesishme por me te vertete n’a ka marre malli per t’i pare keta lojtar te luajne perseri, pavaresisht te gjithave, jane tanet dhe i duam.

Edhe me te entuziasmuar sot per t’i pare transferimet e veres; Neto, De Jong dhe Griezmann, qe shpresojme te lejne pershtypje te mire.

Megjithate, Valverde nuk ka vendosur te startoje me te gjithe te 3 por kjo eshte 11-tshja e tij:

Ose me ndryshe nese doni t’a shihni, pritet te jete keshtu:

Ter Stegen

Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Jordi Alba

O.Busquets, Sergio Busquets, Riqui Puig

Collado, Dembélé, Griezmann

Shpresojme ne loje te mire. /bmshqip.com

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.