SHPËRNDAJE

FC Barcelona sonte me fillim nga ora 21:00 do te perballet me Dortmund’in ne ndeshjen e pare te Liges se Kampioneve.

Nje ndeshje shume e rendesishme per Blaugranet derisa luajne ne nje stadium shume te veshtire dhe duan te hjekin “stigmen” e te luajturit keq si mysafir.

Sot eshte shansi te shohim nese ekipi ka mesuar pak nga vitet e kaluara apo jo.

Do te jete interesante te shohim 16 vjecarin Ansu Fati teksa ben histori si lojtari me i ri i Barca’s ne Ligen e Kampioneve.

Te shpresojme ne nje ndeshje te bukur per ne dhe le te fitojme piket e para ne CHL. Do te ishte e bukur te nisnim me fitore, si gjithmone.

Per te pare kete ndeshje LIVE dhe FULL HD, BMSH i’u mundeson keto linqe

SHPËRNDAJE