SHPËRNDAJE

FC Barcelona me fillim nga ora 21:00 do te perballet me Real Betis ne ndeshjen e dyte ne La Liga.

Barca ende pa pike ne La Liga derisa deshtoi ne ndeshjen e pare kunder Bilbao’s.

Me shume mungesa por pa arsyetime, nje klub si Barcelona duhet te merr 3 pike ndaj Real Betis dhe nuk ka koment per kete gje.

Me kete 11-tshe mjaft stabile prapa, le te shpresojme qe te krijohen mundesite e mjaftueshme per Griezmann dhe t’i konkretizoje ato, pse jo edhe per Perez dhe Rafinha’n:


Per te pasur mundesine per te shikuar kete ndeshje LIVE dhe FUL HD, BMSH i’u mundeson keto linqe:

http://freestreams-live1.com/movistar-la-liga/

http://glorygloryreddevils.blogspot.com/p/la-liga-4.html

http://f1livegp.net/soccer/live.html

http://60fps.live/live/3107/barcelona-vs-real-betis/

http://freestreams-live1.com/movistar-la-liga/

http://givemereddit.stream/stream/barcelona-vs-real-betis

Shikim te kendshem. /bmshqip.com

SHPËRNDAJE