SHPËRNDAJE

Me fillim nga ora 21:00, FC Barcelona do te luaje kunder Granada’s si mysafir. 

FC Barcelona ka shansin te marrin primatin ne La Liga, te pakten per sonte, pas deshtimit te Atletico Madrid’it kunder Celta Vigo’s.

Nje sfide shume e madhe per 11-tshen e Valverde’s, qe sonte ka bere nje rotacion, qe duhet te presim nese do t’i dale ne rregull apo jo:

Po themi perseri se eshte nje ndeshje kyce nese deshirojme te tregojme se e deshirojme La Liga’n perseri.

Ne keto ndeshje fitohet kampionati. Te shpresojme qe ekipi te tregoje veten dhe te triumfoje.

Per te pare kete ndeshje LIVE dhe FULL HD, BMSH i’u siguron keto linqe:

http://munited99.blogspot.com/p/real-madrid-4.html

http://www.dubsstreams.com/e.php

https://vipsportslive.eu/stream/channel6/clarpplayer/

http://www.ftwr.to/5.php

http://60fps.live/granada-vs-barcelona/?link=2&utm_source=total

SHPËRNDAJE