Ballina Media KTHIM PRAPA NE FILLIM TE SEZONIT KUR MESSI PREMTON LIGEN E KAMPIONEVE....

KTHIM PRAPA NE FILLIM TE SEZONIT KUR MESSI PREMTON LIGEN E KAMPIONEVE. [TITRA SHQIP]

SHPËRNDAJE

Po, me ne fund jemi ne diten e ndeshjes se madhe ne mes te Barca’s dhe Liverpool’it.

Nata e madhe gjysem-finaliste ka ardhur dhe tani numerimi mrapsht fillon.

Nje nga ndeshjet me te mira qe do te mund te dhuronte Liga e Kampioneve ne kete sezon, dy ekipet ndoshta me te mirat ne Evrope ne kete sezon.

Do te jete emocionuese te shohim tere keta yje ne fushe sonte, mirepo per Barca’n kjo sfide eshte jete a vdekje.

Ekipit i mungon Liga e Kampioneve tash e 3 vite, e sidomos pas eleminimit nga Roma ekipi deshiron te kthehet perseri ne kete kompeticion te madh.

Fansave i’u mungon ky trofe, gjithashtu i mungon edhe kapitenit Leo, i cili ne fillim te sezonit beri nje premtim te madh.

Derisa ne po i’u lejme te shijoni kete video te perkthyer ne shqip, para kesaj ndeshje’je te madhe:

Nje fjalim i madh, shpresojme t’a shohim edhe sonte ne fushen e blerte te Camp Nou’s. /bmshqip.com

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.