Ballina Media VIDEO: Nena e Lukaku’s me nje takim te vecante me Messi’n!

VIDEO: Nena e Lukaku’s me nje takim te vecante me Messi’n!

SHPËRNDAJE

Te gjithe syte ishin tek fituesi i 5-fishte i Topit te Arte ne ndeshjen e FC Barcelona’s kunder Manceshter United’it ne cerek-finalen e pare ne kuader te Liges se Kampioneve.

Messi pati nje ndeshje te veshtire dhe me duele te ashpera, derisa mbrojtesi Smalling e gjakosi ate ne hundu dhe pati nje te care ne sy.

Para incidentit, Messi u perfshi ne autogolin e Luke Shaw’it, ku ai pasoi per Suarez ne minute e 12-te, ku edhe e ndryshoi rrjedhen e ndeshjes.

Nuk ishte ndeshja me e mire e Messi’t ne fushe, por pas ndeshjes ai pati nje takim te vecante.

Nena e Romelu Lukaku’s, Adolphine, ishte shume e entuziasmuar qe arriti t’a pershendeste Messi’n derisa ai po dilte nga Old Trafford.

Reagimi i saj ishte i mahnitshem, derisa shihet duke thene: “Oh, Messi, Messi!” dhe kjo eshte videoja ku shihet me mire ky takim shume domethenes per te:

/bmshqip.com

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.