SHPËRNDAJE

Pas Athletic Bilbao dhe Real Betis, Barcelona tani do te luaj kunder Osasuna per javen e 3-te te ketij stinori ne La Liga.

Barcelona ka problemet e saja me lendime, mirepo kesaj here ne skene po shfaqet transferimi me i ri Antoine Griezmann (i cili shenoj 2 gola ne ndeshjen e fundit).

Lionel Messi akoma nuk eshte gati per t’u rikthyer ne fushen e gjelbert, ndersa Luis Suarez dhe Ousmane Dembele jane te lenduar.

Valverde perpara ndeshjes deklaroj se aspak nuk do t’a nenvleresojne Osasuna, sepse keta te fundit luajne mire ne stadiumin e tyre.

Sot Griezmann perseri do te kete nje test perpara vetes, ku do duhet t’a udheheq ekipin perseri drejt fitores.

Dicka cka presim perseri per kete ndeshje, eshte aktivizimi per disa minuta ose edhe me shume i 16 vjecarit Ansu Fati!

Ndersa, formacionet me te mundshme per kete ndeshje vijojne keshtu:

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.