Ballina News Konferenca e Antonio Conte per ndeshjen me FC Barcelona.

Konferenca e Antonio Conte per ndeshjen me FC Barcelona.

SHPËRNDAJE

Antonio Conte ka dale perpara mediave ne Camp Nou perpara ndeshjes me FC Barcelona neser per Champions League.

Ndeshja e raundit te pare ne Stamford Bridge ka perfunduar me rezultatin 1-1 dhe asgje nuk eshte vendosur keshtu neser pritet te jete nje ndeshje e madhe.

Antonio Conte: “Do kete momente ne ndeshje kur do vuajme shume nga Barça por ne momentet kur ne do kemi topin duhet te kundersulmojme dhe te shenojme sic beme ne ndeshjen e pare.”

“Andres Iniesta eshte nje gjeni. Une e krahasoj ate me Andrea Pirlo. Ne ndeshjet e medha ato jane gjithmone aty per te dhene me te miren e tyre.”

“Nese ne duam te fitojme ndeshjen kunder Barcelones ne duhet te bejme ndeshjen perfekte.”

“Eshte hera ime e pare qe luaj ne Camp Nou dhe eshte nje stadium shume i madh & me nje fushe shume te madhe dhe do jete nje avantazh per Barcelonen.”

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.