Ballina News Shume lojtare te Barcelones rrezikojne qerek-finalen nese do te arrijne te kualifikohen.

Shume lojtare te Barcelones rrezikojne qerek-finalen nese do te arrijne te kualifikohen.

SHPËRNDAJE

 Neser Barcelona do te zhvilloj ndeshjen e saj te dyte ndaj Chelseas te vlefshme per 1/16-ten e Liges se Kampioneve.

Nje avantazh pak te vogel ka Barcelona e cila ka shenuar nje gol ne Londer, megjithate gjithcka mbetet e hapur dhe te dyja ekipet do te luftojne deri ne fund qe te kualifikohen.

Chelsea nuk po shijon sezonin e saj me te mire, e ne anen tjeter Barcelona akoma nuk ka as edhe nje humbje ne Lige dhe eshte ne gare per triplet.

Nje mungese per Barcelonen ne kete ndeshje do te jete ajo e Coutinhos, i cili nuk do te mund te luaj ne kete sezon te Liges se Kampioneve me Barcen.

Ka disa lojtare te Barcelones qe jane larg vetem 1 karton larg suspendimit dhe Barca ne qerek finale ndoshta do t’iu duhet te luaj pa ndonjerin prej ketyre: “Paulinho, Sergio Busquets, Digne, André Gomes, Messi, Piqué, Rakitic, Sergi Roberto, Luis Suárez and Aleix Vidal “.

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.