Ballina News ZYRTARE: Formacioni zyrtar i Barcelones per ndeshjen e sotme!

ZYRTARE: Formacioni zyrtar i Barcelones per ndeshjen e sotme!

SHPËRNDAJE

Barcelona ndeshjen e rradhes ne La Liga do t’a luaj kunder ekipit tjeter nga katalonia Girona.

Ndeshja e fundit ne Camp Nou mes ketyre dy skuadrave perfundoi 5-1 ne te mire te Barcelones.

Ne keto ndeshjet e fundit kemi pare se tek Barcelona, Messi dhe Dembele jane lojtaret me formen me te mire.

Gjithashtu Messi eshte golashenuesi me i mire per Barcen me 4 gola deri tani.

Perveq ketyre, duhet theksuar se Coutinho duket ne formen e tij me te mire!

Valverde ne konferencen e tij per shtyp tregoj se do te kete rotacione kete sezon.

E keshtu, 11-shja qe ai ka vendosur te jete per sot eshte kjo:

Stegen, Semedo, Piqué, Lenglet, Alba,, Busquets, Arthur, Arturo Vidal, Dembele Messi y Suárez

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.