Ballina News ZYRTARE: LISTA E LOJTAREVE VS ATHLETIC BILBAO.

ZYRTARE: LISTA E LOJTAREVE VS ATHLETIC BILBAO.

SHPËRNDAJE

FC Barcelona neser me fillim nga ora 16:15 do te perballet kunder Bilbao’s ne kuader te La Liga’s, nje ndeshje shume e rendesishme per te vazhduar kryesimin ne kampionat.

Valverde ka ftuar 18 lojtar per kete ndeshje dhe lista duket me e rifreskuar se herave te tjera.

Valverde nuk deshiron asnje gabim me dhe keto 10 ndeshjet e rradhes jane kyce per te.

FC Barcelona do te perballet me nje “Bilbao mesatar” nese mund ta quajme pasi ne kete sezon nuk eshte se kane treguar shume, pervec se kane siguruar pothuajse qendrimin ne lige.

Mirepo, asnjehere nuk mund te nenvleresohet dhe shpresojme qe ekipi si gjithmone te jep maksimumin e tyre edhe pse ka disa mungesa ne kete aspekt.

Ne liste nuk figurojne Busquets, Denis Suarez, Semedo dhe Vermalen. Qe te gjithe keta lojtar jane te lenduar.

Derisa Suarez eshte i suspenduar dhe nuk mund te luaj. Ne kete liste shohim nje rifreskim qe jane Alena dhe Mina.

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.