Ballina News ZYRTARE: Lista e skuadres per ndeshjen ndaj Chelsea.

ZYRTARE: Lista e skuadres per ndeshjen ndaj Chelsea.

SHPËRNDAJE

1-1 mbaroi ndeshja e pare midis Chelsea dhe Barcelones ne Ligen e Kampioneve.

Ne ndeshjen e dyte sic po shihet qe gjithcka eshte e hapur dhe askush nuk eshte favorit per te kaluar tutje, edhe pse mund te thuhet qe Barca ka nje avantazh te vogel.

Chelsea gjithnje ka ditur te jete e rrezikshme ndaj Barcelones edhe pse tani nuk po kalojne nje forme te mire.

Barcelona eshte ne super forme ku jane te pamboshtur ne La Liga kete stinor dhe kryesojne tabelen.

Chelsea per momentin eshte ne vendin e 5-te (jashte Liges se Kampioneve) keshtu do te mundohet me te gjitha forcat qe te kualifikohet.

Barcelona eshte ne gare per triplet dhe do te mundohet qe neser t’a fitoj lojen dhe te kualifikohet per cerek finale.

Valverde ka vendosur qe per ndeshjen ndaj Chelsea te beje thirrjen e ketyre lojtareve:

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.