SHPËRNDAJE

Merkato verore me ne fund po mbyllet, ceshtja e Neymar dhe transferimeve te Barcelona do te marrin fund sot pas mesnate.

Shume spekulime te shumta per shume lojtar te cilet jane lidhur me Barcelonen per nje transferim te mundshem, mirepo transferimi me me vlere dhe me i shtrenjti mbetet Antoine Griezmann per kete vere.

Lajmi i fundit per Barcelonen ne kete merkato erdhi transferimi i lojtarit Pedri nga Las Palmas, nje talent i rralle!

Image result for pedri las palmas

16 vjecari do te huazohet menjehere te Las Palmas edhe per nje sezon tjeter dhe me pas do te zgjidhet e ardhmja e tij. Transferim i cili i kushtoj Barcelones hiq me pak se €5 milione per vetem nje 16 vjecar.

Ne veren e vitit te ardhshem (2020), Pedri do te prezantohet te Barca dhe do te filloj stervitjet, per kete sezon ai do te jete akoma te Las Palmas.

Image result for pedri las palmas

Vërejtje!Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga BMSHQIP. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Ato nuk mund të kopjohen, riprodhohen, ripublikohen, modifikohen, transmetohen, ose distribuohen në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të BMSHQIP. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë website ose medium tjetër, pa lejen e BMSHQIP, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar, sipas dispozitave ligjore në fuqi.